duża rodzina

duża rodzina

forum dla rodzin wielodzietnych i sympatyków
duża rodzina
Obecny czas: 17 Sie 2018, 16:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Wrz 2008, 01:39 
zadomowiony
Awatar użytkownika

Dołączenie: 07 Gru 2007, 02:18
Miejscowość: Lublin
Wygląda na to, że ktoś o jeden raz za dużo nazwał M_K Maleszką i Ketmanem. Teraz krzyki, że to niemoralne tak się nazwać. No cóż, ten nowy portal na pewno będę przeglądał, tym bardziej, że trochę czegoś takiego oczekiwałem.
http://ketman.salon24.pl/93216,index.html
http://www.matka-kurka.net
http://www.salun24.pl/
Ktoś mi tłumaczył na boku, że szkoda wklejać linki bo i tak ich nikt nie klika.
No cóż, trudno. Kilkudziesięciu stron tekstu też nikt nie przeczyta :P

Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Wrz 2008, 07:05 
Gazda z Farfurni
Awatar użytkownika

Dołączenie: 07 Sie 2007, 10:56
Miejscowość: tam, gdzie wrony zawracają
Ja jestem odpowiedzialnym klikaczem i klikam tylko, jeśli mam czas przeczytać. ;-)
Więc jeszcze nie kliknąłem, ale Twoje polecenie jest wystarczającą rekomendacją, wiec to tylko kwestia czasu.

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Wrz 2008, 21:15 
zadomowiony
Awatar użytkownika

Tym razem wklejam cały tekst M_K z nowego portalu.

Koniec kontrowersji wokół Salun24.pl. Niniejszym i na okoliczność oświadczam się wszem i każdemu z osobna. Kochani. Sami wiecie jak było, była wojna, emocje, były żale, były represje, no może nie represje, ale jakieś tam sugestie. Pora zrobić coś czego jeszcze w tym Waszym kraju nie było. Nie zdarzyło się dotąd tak, żeby z kontrowersji powstał czyn. Nie zdarzyło się, ale już się stało, co więcej z czynu powstał Portal niereglamentowany www.kontrowersje.pl Nie udawały się też Powstania, z wyjątkiem paru lokalnych, poważne narodowe postanie nie udało się nigdy. Dlaczego? Tego oczywiście nie rozstrzygniemy tu i teraz, ani miejsce, ani czas na takie poważne pytania. Ale jest takie miejsce i czas jest doskonały, aby pogadać co nam się udało, co się nieudało i co się może udać. Miejsce nazywa się (dzięki Bogu już się nazywa) www.kontrowersje.net. To jest nazwisko miejsca, dwuczłonowe imię brzmi Portal Niereglamentowany. Trwają spory jak się powinno pisać niereglamentowany, jak wiadomo nie z rzeczownikami piszemy odwrotnie, niż nie z czasownikami. Reglamentacja jest rzeczą, reglamentować - czynnością, ale ja się będę upierał, że niereglametowany pochodzi od zupełnie niepotrzebnej rzeczy, natomiast czynność jest wtórna. Gdyby nie było reglamentacji, ludzie nie robiliby głupich czynności.

Tak oto powstało miejsce, nazwa miejsca i tylko regulamin nie powstał. Wyobrażacie sobie? Nie ma regulaminu. Ktoś przywiązany do instrukcji obsługi wszystkiego może się obawiać, że bez regulaminu nie poradzi sobie w nowym miejscu. Nie ma obawy, w nowym miejscu jest wielu ludzi, którzy sobie bez regulaminów świetnie radzą i chętnie Was oprowadzą po wszystkich „kontach” i zakamarkach. Czytałem nie raz i nie dwa, że ludzie piszą i nic się nie ukazuje. Moim nieskromnym, bo pewnym siebie zdaniem, głownie z tego powodu dzieją się rzeczy nieobyczajne. Ludzie się namęczą, żeby coś powiedzieć i niestety ktoś im trzyma język za zębami. Każdy psycholog powie, że gorszej rzeczy człowiekowi nie można zrobić, niż zabronić człowiekowi wypłakania się i wyżalenia na świat ludzi i zwierząt oraz otaczające nas opisy przyrody. Dla zdrowia psychicznego narodu, nie wolno ludziom bronić śmiechu, płaczu, krzyku, radości, www.kontrowersje.net nie broni niczego i przed nikim, to miejsce jest dla Was.

Moje rozumienie wolności słowa jest takie, że słowa się nie promuje, słowo leci i każdy kto chce słowo złapać może ruszyć tyłek. Nie uważam, że słowo na niedzielę jest niepotrzebne, a słowa o nauce właściwe, uważam, że jedno bez drugiego nie istnieje. Aby słowo żyło i prowadziło do czynów lub chociaż wniosków musi słowo krążyć między innymi słowami. Innymi słowami, chodzi o to, że człowiek nie miałby pojęcia o słodyczy miodu, gdyby nie słodki piołun. Zależy mi na obecności słów, których sam bym nie wypowiedział i ludzi, z którymi się mogę o słowa spierać. Dlatego stworzyłem miejsce dla słów i dla ludzi, w którym zabrakło miejsca dla ideologii i marketingu myśli. Będzie dla mnie ogromnym zaszczytem, jeśli wszyscy Ci, którzy uważają, że jestem w beznadziejnym położeniu etycznym, moralnym i publicystycznym, wytłumaczą mnie i innym co jest w życiu właściwe. Potrzebuję nowych myśli i opinii, ponieważ chciałbym się z nimi zmierzyć. Chciałbym się dowiedzieć na ile to w co wierzymy i to komu nie wierzymy jest dla nas ważne oraz kogo i przed czym chcemy ostrzec.

Miejsce jest dość dla każdego z Was i każdego słowa, które chcecie powiedzieć. Wielu z Was z powodu nicka, uważa mnie za prowokatora i manipulatora. Wchodząc na www.kontrowersje.net możecie się przekonać, że po pierwsze nie jestem Maleszką, po drugie mówię prawdę i po trzecie nie ma w tym co mówię, robię i kim jestem, żadnej prowokacji. Natomiast jest chęć i wola zbudowania czegoś na co czekaliście, wiem o tym, że czekaliście, ponieważ wielokrotnie o tym pisaliście, że nie ma już dokąd pójść i na każde słowo trzeba uważać. Na www.kontrowersje.pl jest tylko jedna bariera, trzeba się zalogować, po tej barierze znikają wszelkie inne. Zapraszam serdecznie, jestem przekonany, że polubicie to miejsce i zagościcie na stałe. Kto raz wejdzie na www.kontrowersje.pl nie będzie chciał wyjść, bo i po co. Gdzie mu będzie lepiej?

A ja ze swojej strony oczekuję z czasem czegoś jeszcze. Ale to jeszcze chwila...
Acha, jeszcze link do postu:
http://www.kontrowersje.net/node/65#comments

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Wrz 2008, 23:52 
zorga domowa
Awatar użytkownika

Dołączenie: 15 Cze 2007, 14:57
Miejscowość: Wrocław
michał napisał(a):
Ja jestem odpowiedzialnym klikaczem i klikam tylko, jeśli mam czas przeczytać. ;-)
Więc jeszcze nie kliknąłem, ale Twoje polecenie jest wystarczającą rekomendacją, wiec to tylko kwestia czasu.

toż samo. Przyswoję i napiszę:)))
na razie witam powakacyjnego Zenka:))) fajnie, że jestes:)

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 20 Wrz 2008, 17:32 
zadomowiony
Awatar użytkownika

No to kto nie kliknął, to se juz nie kliknie.
http://www.kontrowersje.net/node/102

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 20 Wrz 2008, 18:42 
ptak paradoksalny
Awatar użytkownika

Dołączenie: 05 Gru 2007, 10:02
Miejscowość: Dolny Śląsk
ups... "szlochy prawackiego bydła" ... nie cierpię tego typu retoryki z którejkolwiek strony politycznej...

a szkoda, że się chłopaki nie dogadali bo już sobie portal zalinkowałem

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 20 Wrz 2008, 22:19 
zadomowiony
Awatar użytkownika

Będzie miał człowiek potem problem, bo post mu zostanie na wieki :))

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 21 Wrz 2008, 11:27 
Gazda z Farfurni
Awatar użytkownika

Który dobry człowiek streści mi w trzech zdaniach o co chodziło? - przespałem wszystko :zzz:

Zaglądam w te miejsca, ale albo nic nie rozumiem, albo nic tam nie ma :-(

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Wrz 2008, 01:41 
zadomowiony
Awatar użytkownika

Ponieważ wygląda na to, że jednak nie klikaliście w te linki, pozostaje mi wyjaśnić. Może nie w trzech zdaniach, bo się nieco działo, ale postaram sie krótko.
Matka-Kurka to komentator z forum onetu. Komentował tam różne wydarzenia społeczne i polityczne pod dosyć wieloznacznym nickiem, i wykazując znaczne talenty literackie. Jego wpisy były szeroko komentowane i wytworzyła się znaczna grupa użytkowników czytających i komentujących te teksty. Czytający albo należeli do „zakonu” M_K albo zaciekle go zwalczali. Po jakimś czasie, ktoś wpadł na pomysł, żeby te teksty zapisywać w formie bloga. Wtedy powstał blog matka-kurka.net Matka_Kurka pisał komentarz na onecie, chłopcy (i dziewczęta) komentowali, twórcy bloga pakowali tekst jako kolejny, dodając link do onetu i tak to się kręciło i powolutku rozkręcało. Czasami ktoś przebąknął, że należałoby coś więcej, czasami sam autor nadmieniał, że on jest od komentowania, a nie od recept na rzeczywistość - wszystko w sosie pienistych wyzwisk, obelg i wzajemnych przepychanek. Na forach tego typu bywacie wszak i trudno jakiegoś Antka Emigranta czy Prawdziwego Polaka nie spotkać.
Ale do „adrema”. Ostatnio się M_K opuścił w twórczości. Było tego mało i krótkie. Tak jakby się wreszcie zniechęcił albo zmęczył. Za to na salonie24 pojawił sie nowy bloger o nicku Ketman i się zaczęło tam dziać! Czegoś takiego ten portal nie przeżył od momentu powstania. Zadyma była na sto dwa i poszła sława po necie, że tam nowe objawienie się stało. A co poniektórzy zaczęli się zastanawiać czy to nowy Matka-Kurka, czy też to ten sam Matka-Kurka pod nowym nickiem? Analizowano styl, słownictwo, frazy i podobieństwo było, ale i różnice też. A na s24 burza nie ucichała, bo ten Ketman po 2-3 długaśne teksty dziennie publikował, „klikalność” leciała w górę, ludzie się rozpieklili, część zażądała wyrzucenia obrazoburcy z portalu. Jenke na początek usunął go ze strony głównej, czym tylko pogorszył sytuację, bo oglądalność i ilość komentarzy jeszcze bardziej poleciała w górę, aż go zabanował! Za podszywanie się pod Maleszkę, czym naruszył podobno NETYKIETÊ! :shock:
Po usunięciu ze strony głównej s24, Ketman przyznał się do tego że jest Matką-Kurką i zapowiedział, że tworzy nowy portal, salun24 a cała zabawa jest doskonałą reklamą tego przedsięwzięcia. I zanim został zabanowany, taki portal z niczego stworzył. Z niczego - trochę tak jak z blogiem – znaleźli się chętni i jest.

Część tekstów się ostała, cytowana przez innych blogerów, ale na salonie24 to tylko tytuły i parę tekstów innych autorów na ten temat. A piszący te słowa miał okazję prawie od początku tą zabawę śledzić i kibicować.
To po krótce. A swoją drogą, czasami warto kliknąć linka. :grin:

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Wrz 2008, 10:35 
Gazda z Farfurni
Awatar użytkownika

Rzeczywiście ciekawe, choć cała sytuacja z pogranicza komentowania komentarzy.

czy użycie milicyjnego kryptonimu, który nie jest niczyim nazwiskiem, ani pseudonimem art jest nadużyciem czegokolwiek oprócz dobrego smaku?! Chyba, że Maleszka publikował gdzieś pod takim nickiem ;-) wcześniej...
A może to on sam? Wtedy miałby prawo ;-)

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Wrz 2008, 10:42 
chochlik domowy

Dołączenie: 19 Cze 2007, 15:29
Zanonie to jak znajdziesz link do salunu to może wklej go tutaj.

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Wrz 2008, 11:06 
Gazda z Farfurni
Awatar użytkownika

Jest wklejony powyżej, w któryms z postów Zenka D.

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Wrz 2008, 11:06 
zadomowiony
Awatar użytkownika

Wiem, że "skomentowałem komentarze". A niby co miałem zrobic? Karawana pojechała!
:grin:
Zusko, gratuluję refleksu:
www.salun24.pl
www.kontrowersje.net
To są adresy do tego nowego portalu, to to samo (aliasy). Pierwszym tematem dyskusji była zmiana nazwy z tej nieszczególnej, na sensowniejszą.
Mnie osobiście bardzo odpowiada tam formuła swobodnej wypowiedzi bez regulaminów.

Co do tego nicku, to już pisałem dlaczego i skąd. Gdybyś Michale codziennie był obrzucany tym przezwiskiem, to w jakiś sposób byłbyś uprawniony do takiej zagrywki. Chcecie Ketmana-Maleszki?, To macie! A pójście do głównego salonu IV RP z czymś takim to jednak było coś! Warto było to zobaczyć!

Jeszcze raz specjalnie dla Zuski www.kontrowersje.net

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Wrz 2008, 13:08 
chochlik domowy

serdecznie dziękuję Zenku .tak zakręciłeś tematem ,ze totalnie się zdezorientowałam który salon otwarto a który salun zamknieto czy jakoś tak :mrgreen:

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Wrz 2008, 13:24 
epikurejka w rozpaczy
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16 Cze 2007, 11:46
Miejscowość: Tychy
a ja sobie zajrzałam wcześniej poczytałam zadumałam sie i abstrahowałam do garów , gdzie podobno moje miejsce /bezpiecznie szumi strumień wody zmywający z talerzy poobiadowe emocje.../ na stole jak widać została tylko musztarda :] a w salunie cóż?

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Wrz 2008, 15:44 
ptak paradoksalny
Awatar użytkownika

aaa... to mnie się dopiro teraz wszystko dokładnie poukładało... wiedziałem, że to portal konkurencyjny do s24 ale nie ,że to jest portal matki - kurki!

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: matka-kurka
PostWysłany: 19 Lis 2008, 01:41 
zadomowiony
Awatar użytkownika

A tu przytoczę fajny tekst Matki Kurki z "kontrowersji"

Poprawnie polityczna bajka o życiu w duchu tolerancji i poszanowania odmienności.
Matka Kurka wt., 11/18/2008 - 23:06

ciemnogród Edukacja fanatyzm Polityka, gospodarka, społeczeństwo Tolerancja

Maciusiu jesteś już duży, masz 7 latek, przyszedł czas, żebyśmy porozmawiali o ważnych sprawach. Nie Maciusiu, nie o tym skąd się biorą dzieci, nie ważne skąd się biorą, ważne, kto może dzieci adoptować. Teraz tatuś opowie Maciusiowi poprawnie polityczną bajeczkę o życiu. Pewnego razu w dalekim kraju, który musimy szanować, żyły dwa pingwinki, które maja prawo do godności i zachowania naturalnego środowiska. Pingwinki były afroamerykańsko-białe, ponieważ kolor skóry nie ma najmniejszego znaczenia. Któregoś dnia pingwinki przytargały do gniazda jajko znalezione na paradzie równości. Tatuś pingwinek i tatuś pingwinek wysiadywali jajko na zmianę, co nie znaczy, że nie mieli szacunku dla organizacji feministycznych i emancypacji kobiet, przeciwnie głębokim szacunkiem tatusiowie darzyli innych rodziców, to znaczy mamusię i mamusię wysiadujące swoje jajeczka.

Po 9 miesiącach wysiadywania jajeczka na świat przyszła mała tchórzofretka. Tatuś pingwinek i tatuś pingwinek strasznie się ucieszyli, że ich dziecko urodziło się zdrowe i w ogóle nie przejmowali się gatunkiem dziecka, gdyż tatusiowie nie byli rasistami. Tuż po narodzinach małej tchórzofretki odwiedził tatusiów pingwinków wujek i ochrzcił dziewczynkę w obrządku kościoła Scientologów, co bardzo ucieszyło tolerancyjnych religijnie tatusiów. Chrzestną małej tchórzofretki została ciocia Rahela znany Rabin z Palestyny, a ojcem chrzestnym ksiądz Małgorzata z Belfastu. Mała tchórzofretka rosła jak na drożdżach, głownie za sprawą naturalnej diety. Mała tchórzofretka żywiła się jajeczkami heteroseksualnych i katolickich pingwinków i trudno mieć o to do niej pretensje, taka jest po prostu natura tchórzofretki. Poza tym tchórzofretka uważała, że prawo do aborcji powinno być powszechne, tak powszechne, że aborcji może dokonać każdy tolerancyjny gatunek, co to właśnie przechodził obok zacofanego ciemnogrodzkiego gniazdka.

Niestety stado pingwinków, heteroseksualnych fanatyków religijnych, ksenofobów i homofobów, nie pozwoliło małej tchórzofretce na swobodny wybór diety. Podstępnie, ciemną nocą uprowadziły mała tchórzofretkę i utopiły w oceanie nienawiści do wszystkiego co obce. Tatusiowie pingwinki popadły w depresję i zaczęły zażywać miękkie narkotyki, tatusiowie czuły się molestowane i poddawane mobbingowi ich życie po utracie małej tchórzofretki stało się piekłem. Coraz częściej heteroseksualne stado pingwinków dawało tatusiom do zrozumienia, że nie życzy sobie, aby tatusiowie jeździły na platformie w lateksowych strojach biskupów. Tatusiowie pingwinki zaczęły się dusić w kołtuńskim środowisku nietolerancyjnych pingwinów, zabraniających wolności słowa, przekonań i prawa do zgromadzeń. W końcu zaszczute pingwinki postanowiły dokonać eutanazji.

Zgłosiły się w tej sprawie do lekarza, białego heteroseksualisty, i w ostatnim życzeniu zgłosiły prośbę, aby ich pogrzeb był konkordatowy i odbył się w obrządku satanistycznym na pobliskim cmentarzu katolickim. Zacofany lekarz odmówił wykonania eutanazji, nie zgodził się również na kompromisową propozycję aborcji. I tak pingwinki były zmuszone żyć w świecie pełnym nienawiści i przechodziły to piekło na ziemi, godnie znosząc średniowieczne realia polarnego braku demokracji. Koniec bajki.

Widzisz Maciusiu, morał z tej bajki jest taki, że świat jest strasznie zły dla tego ja z tatusiem, my dwaj tatusiowie, co pragnę wyraźnie podkreślić, zrobimy wszystko, aby cię uchronić przed ciemnogrodem. Dziś może nie zrozumiesz tych gorzkich słów, jakie za chwile usłyszysz, ale dzięki tym słowom w przyszłości wyrośniesz na przyzwoitego geja. Otóż kochany Maciusiu, jak cię kur*a jeszcze raz zobaczę na podwórku z białymi, heteroseksualnymi, katolickimi dziewczynkami, to ci nogi z dupy powyrywam.

http://www.kontrowersje.net/node/869

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 19 Lis 2008, 14:33 
chochlik domowy

hm.
Jacykow spletowal to duzo krocej, że srodowisko homoseksualne jest najbardziej nietolerancyjnym srodowiskiem jakie zna.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 27 Lis 2008, 19:01 
z bukowego domu:)

Dołączenie: 25 Wrz 2007, 21:29
Dzisiejszy wpis też ostry - ale o pani Kaczyńskiej bardzo ładnie.Dla mnie ona jest największą zagadką!!! I atutem niewykorzystanym.Mężowie czasami nie wiedzą,że mądra żona to męża korona :D

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 18 Gru 2008, 00:04 
zadomowiony
Awatar użytkownika

Hm... co poniektórzy, że palcem nie pokażę, to własne teksty na tym wątku wycinają tak, że późniejsze odpowiedzi wiszą ni przypiął ni wypiął :shock: Nieładnie, nieładnie!!! :568: Chyba krótką listę założę :mrgreen:

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 18 Gru 2008, 00:12 
ptak paradoksalny
Awatar użytkownika

może zmieniają poglądy polityczne i zacierają ślady? 8)

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 18 Gru 2008, 02:30 
zadomowiony
Awatar użytkownika

Uderz w stół a na złodzieju czapka... karakułowa? :D

Fajniejsze zabawy się szykują, oto pan red. Rafał Ziemkiewicz ośmielił się i skrytykował Wielkiego Stratega a teraz się bidulek skarży, że ten jest niewdzięczny i mu no, no powiedział! Biedny mały redaktorek!

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 16 Sty 2009, 11:49 
zadomowiony
Awatar użytkownika

W konkursie na Blog roku Matka Kurka wyprzedza pozostałych o rząd wielkości. Jest szansa na poznanie, przynajmniej częściowo, tożsamości autora, bo musi się stawić osobiście po odbiór nagrody. To jest warunek zasadniczy udziału - inaczej blog spada z konkursu!
Start MK jest związany z promocją Kontrowersji. Same Kontrowersje startować nie mogły ze względu na regulamin. A portal może i siermiężny graficznie, ale zawartością kładzie na kolana całą konkurencję w polskiej blogosferze. Poza Matką Kurką pisze tam parę osób z ugruntowaną pozycją, np. Azrael, Nina, Atkabe, Walter Chełstowski... Ale mnie najbardziej cieszą komentatorzy z dawnego onetu. Gryzoń, e-krakowski, Yo-la, Mumia, Hrabini, Jiima, fM.... Poza tym niektórzy blogerzy z s24 i zupełnie nowi. Teksty takie, że "klękajcie narody", a komentarze często jeszcze lepsze. 90% zawartości warta przeczytania i tylko, jak dla mnie, mało kontrowersyjna, bo mimo apeli trudno się doszukać argumentów i tekstów ze strony zwolenników PiS-u czy LPR-u. Pomijam kilku spamerów, ale ci wylądowali u mnie na liście ignorowanych.

Tu przykład ciekawego (przynajmnie dla mnie) komentarza:

A Jiima wolałoby w Nihon
jiima ::: pt., 01/16/2009 - 10:10.
Różnica między honorem Polaka a honorem Japończyka, widziana oczami istoty japonofilnej, która zna parę słów więcej niż "łakarimaska".
Otóż różnica między japońskim honorem a polskim honorem jest mniej więcej taka, jak między wierzącym i fanatykiem, którą ktoś ma na forum Wybiórczej. Kto nie czytał, informuję: "Wierzący w imię wiary jest w stanie oddać życie. Fanatyk w imię wiary jest w stanie komuś odebrać życie".
Japończyk jest w stanie odebrać sobie życie za honor, który sam splamił. Honor może zaś splamić różnie, głównie kompromitując siebie, rodzinę, organizację do której należy. Jest to pewne uproszczenie, zwłaszcza że nie znam żadnego stereotypowego Japończyka, tak samo jak nie znam żadnego stereotypowego Polaka. Ale taka jest statystyka.
Polak też ma honor. Jego honor może splamić ktoś inny, nie on sam. Wtedy Polak jest w stanie odebrać (metaforycznie) życie temu komuś. Honor Polaka jest takim dziwnym bytem, w imię najświętszej panienki broni dzieci nienarodzonych, zaś jest w stanie zabić dziecię narodzone, które żebrze po tramwaju. Honor pani minister splamił błazen z Biłgoraja, którego słowa przekręcono, zaś nie splamiła go sama pani minister która zrobiła z siebie tanią szopkę, o kłamstwach nie wspominając (Jiimę zawsze uczono, że pół prawdy to całe kłamstwo). Honor pana prezesa splamił znów błazen, a nie kłamstwa prezesa, czy zadawanie się z ludźmi których sam pan prezes okrzyknął przestępcami i ruskimi agentami. Honoru partii trzeba bronić gdy "wściekłe ataki" a nie gdy partia robi z gęby cholewę.(...)

http://www.kontrowersje.net/node/1508#comment-22896
http://www.kontrowersje.net/

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 16 Sty 2009, 11:57 
epikurejka w rozpaczy
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16 Cze 2007, 11:46
Miejscowość: Tychy
oo to zupełnie tak jak ja to sobie honorach i izmach myślę / nawet nieraz powiedziałam :) ale w niewłaściwym miejscu w ten sposób jestem na tym forum nie innym /.
A blog pzreciekawy. Szkoda , że za głupia jestem , żeby jakoś myśl okiełznać i z innymi wymienić :] ale cóż samo czytanie tez mnie raduje. Dzięki za namiary :)

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 19 Sty 2009, 01:48 
zorga domowa
Awatar użytkownika

Jest szansa na poznanie, przynajmniej częściowo, tożsamości autora, bo musi się stawić osobiście po odbiór nagrody. To jest warunek zasadniczy udziału - inaczej blog spada z konkursu!

:lol:
sprytne, sprytne
:lol:

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 21 Kwi 2009, 22:33 
ptak paradoksalny
Awatar użytkownika

z racji tego, że Zenek Dreptak - nie wiedzieć czemu - wybył z tego forum , a Matka Kurka ma się w najlepsze odświeżam wątek, linkując dwa ciekawe teksty :
http://www.kontrowersje.net/node/2611
http://www.kontrowersje.net/node/2598

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 21 Kwi 2009, 23:48 
zorga domowa
Awatar użytkownika

fajne zdjęcie jest w pierwszym linku
:lol: :lol:

Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników