duża rodzina

duża rodzina

forum dla rodzin wielodzietnych i sympatyków
duża rodzina
Obecny czas: 22 Sty 2018, 00:35

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: 27 Maj 2009, 15:39 
Generalissimus domownikuss
Awatar użytkownika

Dołączenie: 14 Kwi 2008, 22:39
10 złotych myśli posłanki Joanny Senyszyn
Pani profesor słynie z barwnych wypowiedzi. Oto niektóre z nich »
http://wiadomosci.onet.pl/125534,21,0,0,1,pokaz.html

Blog Joanny Senyszyn w Onet.pl
http://senyszyn.blog.onet.pl/

"Moim celem jest powstrzymać marsz kaczystów na Brukselę"
http://eurowybory.onet.pl/471,_moim_cel ... tykul.html

Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 27 Maj 2009, 18:22 
samurajka

Dołączenie: 04 Lip 2007, 23:53
Nawet całkiem mi się te cytaty podobaja, zwłaszcza te dotyczące polityków, nie od dzis tajemnica poliszynela sa "upodobania" niektórych stojące w absolutnej sprzeczności z tym, co wyznaje ich partia... takie zakłamanie to chyba tylko w polsce jest mozliwe.

Ogólnie poza okropnym głosem babeczka mi się całkiem podoba z charakteru.

a do czepiających sie jej... "nie popełnił błędów ten, kto niczego nie próbował"

na tle jaj jakie wyprawiaja szanowni panowie politycy, ona prezentuje sie całkiem w normie.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 28 Maj 2009, 19:04 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18 Cze 2007, 19:42
Ta pani jest opętana ideologią.
To Jola Rutowicz polityki. Znana z tego, ze jest znana. Nie pamietam , pewnie podobnie jak większość, jakie wazne funkcje ta pani pełniła lub jakies jej osiągnięcia polityczne.Za to wiem jakie majtki lubi i że jej ulubiony przebój to Międzynarodówka.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 28 Maj 2009, 19:56 
samurajka

Hmmm, a ja mam wrażenie, że poniewaz to kobieta, to "jej nie przystoi" byc Jola Rutowicz polityki, a to, że np. mnóstwo polityków facecików to istni Kononowicze, to juz jakos chyba uchodzi w tłumie...

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 28 Maj 2009, 20:58 
Awatar użytkownika

Do Palikota mam podobny stosunek. Nie chodzi o płeć a format człowieka.Nawet nie o ugrupowanie bo już Cimoszewicz to zupełnie inna postać, a jednak korzenie te same.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 29 Maj 2009, 08:35 
Awatar użytkownika

Moniko, pani Senyszyn nawet mnie nie wkurza.
Raczej zniesmacza.Może podacie chociaż jedną sprawę, którą w ciągu 3 lub 4 kadencji jak jest w sejmie udało się jej przeforsować?
Znalazłam wiele występów estradowych, usilnie kontrowersyjnych wypowiedzi, obliczonych na pierwszą storonę Faktu, ale nic na temat jakiejś inicjatywy ustawodawczej, pracy w komisji, przewodniczenia czemuś.
Patrząc na Panią Senyszyn mam wrażenie że z alkoholem też może mieć problem.
A tolerancja, którą tak usilnie pani Senyszyn promuje nie obejmuje Ziobry, Kaczyńskiego? Wśród lewicowych polityków też są homoseksualiści i także nie mają ochoty ujawnić się.
Poza tym plotka to jednak plotka.
Ona przekroczyła granicę między wyrafinowaniem a perwersją.
Jej specjalność zawodowa to ekonomia - czy kiedykolwiek ktos powołał się na nią jako na autorytet w tej dziedzinie?

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 29 Maj 2009, 09:23 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 17 Cze 2007, 01:15
Miejscowość: Warszawa
Eee, lipa... Myślałam, ze ze smiechu opluję monitor, a tu nawet blady uśmiech nie pojawił się na mojej twarzy, dla mnie te cytaty są denne i dość mocno oklepane i w żadnym razie nie śmieszne...

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 29 Maj 2009, 09:35 
samurajka

Cytuj:
A tolerancja, którą tak usilnie pani Senyszyn promuje nie obejmuje Ziobry, Kaczyńskiego? Wśród lewicowych polityków też są homoseksualiści i także nie mają ochoty ujawnić się.
Poza tym plotka to jednak plotka.

tak, wśród lewicowych oczywiście tez sa i nie ujawniają się, ale oni sa w środowisku zgodnym ideologicznie, a więc nie ujawniając po prostu milczą, a jesli ktos jest w partii typu PiS, która jak wiadomo ściska sobie rączkę z ojczulkiem Rydzykiem, to zdecydowanie moim zdaniem po prostu w tym momencie nie tyle sie nie ujawnia, co oszukuje.
To jest zupełnie tak samo jak np. czynny seksualnie homo ksiądz katolicki... chyba czujecie, że to jest nie na miejscu...
co innego, gdyby to był pastor protestancki i co innego, gdyby Z. był w SLD, lub chociazby PO... ale PiS w takim przypadku :shock:

Co do plotki o panu Z. , to nie jest to "tylko plotka", wiem, że to nie żadna plotka, ma się tych wspólnych znajomych... :P

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 29 Maj 2009, 09:49 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 17 Cze 2007, 01:15
Miejscowość: Warszawa
Haniu, proszę cię to takie, a Iksiński mi powiedział, że ten tego tamtego... Nie ma się co licytować, też znam osoby które bardzo dobrze znają pana Z i w cale nie są przekonane, pan Z. do pewnego czasu brylował w klubach w otoczeniu co i raz innej młodej damy - to oczywiście żaden dowód...
Rozumiem, ze dużo pewniejsza jest sprawa z J.K. - tyle, że może on żyje w celibacie, w takim razie chyba jest zgodny z linią ideologiczną....

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 29 Maj 2009, 10:02 
samurajka

Cytuj:
pan Z. do pewnego czasu brylował w klubach w otoczeniu co i raz innej młodej damy - to oczywiście żaden dowód...

he he, moze w takim razie jest Bi :lol: ;-) ;-) ;-)

Cytuj:
Rozumiem, ze dużo pewniejsza jest sprawa z J.K. - tyle, że może on żyje w celibacie, w takim razie chyba jest zgodny z linią ideologiczną...

Nie jestem własnie pewna, co do niego, czytałam kiedys zaskakujące badania, oczywiście niczego tu nie sugeruje, ale bliźniaki jednojajowe często maja cos takiego, że czuja sie jednością i to sie przejawia w miłości jednego do drugiego ( w badaniach było nawet o seksualności, ale nie o to chodzi) , więc ponoć często jest tak, że tylko jeden blixniak wychodzi z bliźniaczego związku i zakłada rodzinę, tak jakby realizując to za dwóch, a ten drugi nie ma takich potrzeb (takze seksualnych) i jest wpatrzony w pierwszego...

No trochę to było skomplikowane...

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 29 Maj 2009, 14:40 
Awatar użytkownika

Poczytaj o Kurskim I kamińskim - każdy zaliczył jakieś eksponowane stanowisko. Kamiński był rzecznikiem prasowym Kaczyńskiego -prezydenta.Obaj panowie wydali jakieś książki, działali w samorządzie terytorialnym, mają jakiś dorobek polityczny - Kurski skromny, ale on jest posłem 1 kadencję.Kamiński zaś od pani Senyszyn jest młodszy o dobre 25 lat.
Pani Senyszyn jest wiceprzewodniczącą Polsko - Tajwańskiego Zespołu parlamentarnego. Jak wiadomo wspólpraca z Tajwanem ma dla Polski kluczowe znaczenie.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 29 Maj 2009, 14:45 
od zawsze z Argentyną!!!
Awatar użytkownika

Dołączenie: 26 Lis 2007, 13:53
Miejscowość: BIAŁYSTOK
Yenna napisał(a):
Poczytaj o Kurskim I kamińskim - każdy zaliczył jakieś eksponowane stanowisko. Kamiński był rzecznikiem prasowym Kaczyńskiego -prezydenta.Obaj panowie wydali jakieś książki, działali w samorządzie terytorialnym, mają jakiś dorobek polityczny - Kurski skromny, ale on jest posłem 1 kadencję.Kamiński zaś od pani Senyszyn jest młodszy o dobre 25 lat.
Pani Senyszyn jest wiceprzewodniczącą Polsko - Tajwańskiego Zespołu parlamentarnego. Jak wiadomo wspólpraca z Tajwanem ma dla Polski kluczowe znaczenie.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników