duża rodzina

duża rodzina

forum dla rodzin wielodzietnych i sympatyków
duża rodzina
Obecny czas: 21 Wrz 2018, 20:05

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Pomysły na biznes
PostWysłany: 16 Lut 2009, 18:58 
Generalissimus domownikuss
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18 Cze 2007, 19:42
Chleb to u nas pieką w wielu domach :D A na rynek do E. wożą moi sąsiedzi.
Teraz mam koncepcję cateringu - mam nawet kuchnię w której mogłabym to robić. W przyszłym tygodniu jestem umówiona w UP.
Raczej wszystko wolniutko przemyślę - może ten catering będzie tylko dodatkowo. Dofinansowanie jeśli dostanę, pójdzie na wyposażenie i będę tylko miała dodatkowy, okazjonalny dochód - nadal główny dochód to będzie sklep. Ja właściwie nie jestem w nim jakoś formalnie -wszystko jest na moją wspólniczkę bo ona potrzebuje ubezpieczenia a ja nie.
Rozmawiam z kobietami i one uważają, że właśnie obsługa cateringowa imprez np. komunia, pogrzeb, choinka może się sprawdzić u nas.

Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 16 Lut 2009, 21:58 
Generalissimus domownikuss

Dołączenie: 23 Cze 2007, 13:39
monika napisał(a):
U nas na serwisanta Boscha do pralki trzeba było czekać ... 3 tygodnie "normalnie" a tydzień z kunsztownie wykonaną awanturą :twisted: To samo z piecem CO i innymi.

Ja byłam ostatnio prawie 4 tygodnie bez pralki, też Bosch, bo serwis miał problemy :-(

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 17 Lut 2009, 01:08 
zadomowiony

Dołączenie: 31 Sty 2008, 14:17
Miejscowość: .....
zuzanna napisał(a):
monika napisał(a):
U nas na serwisanta Boscha do pralki trzeba było czekać ... 3 tygodnie "normalnie" a tydzień z kunsztownie wykonaną awanturą :twisted: To samo z piecem CO i innymi.

Ja byłam ostatnio prawie 4 tygodnie bez pralki, też Bosch, bo serwis miał problemy :-(

Mąż nigdy nie prowadził serwisu Bosha, więc nawet, jak mieszkałby bliżej, to nie pomógłby Wam :mrgreen: Chyba, że po gwarancji.
Tak poza tym, w naszym rejonie jeszcze nadal dużo robi się napraw, więc może z własną firmą nie byłoby tak źle. Jak narazie mąż trochę boi się zmian, więc nie wiem, jak to w rzeczywistości wyjdzie. Namawiamy go (z dziećmi) od dawna na oddzielenie się od toksycznych współwłaścicieli.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 17 Lut 2009, 10:25 
zadomowiony

Dołączenie: 31 Sty 2008, 14:17
Miejscowość: .....
monika napisał(a):
Jadwigo, a czy naprawdę jakiś serwis firmowy nie byłby dobrym pomysłem? Może jakaś popularna marka? Wiem, że na wsi ludzie kupują dużo sprzętu firmy Beko który się często psuje :mrgreen: .

Trzeba by było przejrzeć wszystkie oferty producenta, skalkulować, czy nie będzie przypadkiem więcej papierkowej roboty, niż zysków i wtedy decydować. Papierkowe sprawy mogę prowadzić. Myśleliśmy też wcześniej nad otwarciem dodatkowo małego sklepiku z częściami i drobnym sprzętem, gdzie mogłabym sprzedawać. Ale ostateczna decyzja należy do męża. Zdecyduje się na odejście, czy dalej będzie ciągnął ten przewracający się wózek?

Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników