duża rodzina

duża rodzina

forum dla rodzin wielodzietnych i sympatyków
duża rodzina
Obecny czas: 18 Sty 2018, 07:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: 03 Mar 2012, 01:43 
samurajka

Dołączenie: 04 Lip 2007, 23:53
http://zyciegwiazd.onet.pl/313585,0,zna ... etail.html

mnie tylko jedno przychodzi do głowy- ale fajne, zwyczajne, atrakcyjne babki :D

Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 03 Mar 2012, 12:07 
Wróżka Zębuszka
Awatar użytkownika

Dołączenie: 15 Cze 2007, 22:27
A jakie mają być ;-)?

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 03 Mar 2012, 19:22 
Generalissimus domownikuss
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18 Cze 2007, 19:42
No ja to jakie? Babo - chłopy:)
Opowiem kawał:
Przychodzi do KGB stary Izaak Mosiejewicz i powiada, ze chce paszport, bo ma zamiar wyemigrować. Oficer pyta go:
_ Co się stało? Wytrzymaliście Stalina, Chruszczowa, Breżniewa, pierestrojkę i kryzys, aa teraz, gdy nareszcie można odetchnąć, chcecie emigrować na stare lata?
- To z powodu homoseksualizmu.
- Przecież u was z tym wszystko w porządku!
- U mnie w porządku, ale widzę co się dzieje.Za Stalina homoseksualistów rozstrzeliwali. a Chruszczowa wsadzali do paki.Za Breżniewa przymusowo leczyli.Za Gorbaczowa przestali się nimi zajmować, a potem homoseksualizm zrobił się modny. to ja chcę wyjechać póki jeszcze nie jest obowiązkowy...

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 06 Mar 2012, 20:30 
samurajka

Cytuj:
No ja to jakie? Babo - chłopy:)

taki stereotyp jest, nie da sie ukryć ;) tak samo jak ten, co , że niby lesba to taka baba co jej żaden chłop nie chciał ;-)
dlatego fajnie popatrzeć na fotki :)

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 09 Mar 2012, 11:41 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 17 Cze 2007, 01:15
Miejscowość: Warszawa
Stereotyp wytworzyly same lesbijki. W ramach kontestacji współczesnej im kultury nosiły sie męsko, nie malowany itp. Dopiero zaczęło sie to zmieniać w latach 90 tych. Obecnie tez funkcjonują tzw Butch, ale chyba są już w mniejszości.
Obecnie cała kultura Queer jest bardzo kolorowa i odjechana. Jeszcze kilka lat temu w Pl w ogóle niezauwazalna, teraz w środowiskach homo, przeważa i wręcz dominuje

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 09 Mar 2012, 12:31 
ptak paradoksalny
Awatar użytkownika

Dołączenie: 05 Gru 2007, 10:02
Miejscowość: Dolny Śląsk
Jodie Foster bardzo lubię - reszty nie znam zupełnie więc jakie one znane? :roll:

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 09 Mar 2012, 16:27 
samurajka

Cytuj:
Jodie Foster bardzo lubię - reszty nie znam zupełnie więc jakie one znane? :roll:

ha ha ha jak Dudi nie zna to znaczy, że one nie istnieją ;-) :lol:

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 10 Mar 2012, 17:05 
epikurejka w rozpaczy
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16 Cze 2007, 11:46
Miejscowość: Tychy
Też nie znam, nawet jeśli istnieją.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 11 Mar 2012, 10:12 
Wróżka Zębuszka
Awatar użytkownika

Znam i gejów i lesbijki, w tym żadnego dziwadła. Lesby są bardziej artystowskie w wyrazie zewnętrznym 8) .

Nie zgadzam sie z kwestią "bo nikt ich nie chciał" - uuu, nieee. Niektórym panom BARZO działa na wyobraźnię perspektywa seksu z lesbijką. Najlepiej z ich parą...

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 11 Mar 2012, 13:48 
domownik

Dołączenie: 19 Wrz 2010, 13:54
Miejscowość: blisko Poznania
dla mnie ohyda,co niektóre za bardzo się z tym zboczeniem obnoszą :-| :554:

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 11 Mar 2012, 18:38 
Awatar użytkownika

monika napisał(a):
Niektórym panom BARZO działa na wyobraźnię perspektywa seksu z lesbijką. Najlepiej z ich parą...

le to chyba nie mogą by 'prawdziwe' lesbijki? :-) To jest waśnie ciekawe, że osoby homoseksualne są w stanie uprawiać seks z płcią przeciwną. Heteryk ma przed tym ogromne opory. Facetom nie marzy się seks z innym panem ale popatrzyłby sobie na lesbijki:) dziwaczne:)

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 11 Mar 2012, 19:36 
domownik

Dołączenie: 24 Paź 2011, 19:35
Kobiety całkiem fajne, część może i atrakcyjna. Szkoda ich... Choć pewnie podniesie się kilka głosów, że one są szczęśliwe ze swoimi wyborami, że nie wiem o czym piszę, że smutno to im może być nie z powodu tych wyborów, tylko słuchania komentarzy takich jak moje. No to odpowiem na to: szkoda ich.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 12 Mar 2012, 11:27 
Wróżka Zębuszka
Awatar użytkownika

Yenna napisał(a):
monika napisał(a):
Niektórym panom BARZO działa na wyobraźnię perspektywa seksu z lesbijką. Najlepiej z ich parą...

le to chyba nie mogą by 'prawdziwe' lesbijki? :-) To jest waśnie ciekawe, że osoby homoseksualne są w stanie uprawiać seks z płcią przeciwną. Heteryk ma przed tym ogromne opory. Facetom nie marzy się seks z innym panem ale popatrzyłby sobie na lesbijki:) dziwaczne:)

Ano właśnie, ludzie są dziwni ;-)
Homo-pan z którym najwięcej rozmawiałam o relacjach kilka razy próbował potwierdzić swoją orientację za pomocą związków z kobietami i za każdym razem spektakularna klapa. Teraz mu goopio - wobec tych dziewczyn. Ma stałego partnera od lat, bardzo fajni są obaj.

O seksie z les marzy większość facetów z którymi o tym rozmawiałam. Co by było jakby naprawdę była okazja - nie wiem ;-). Takie chyba trochę szczeniackie projekcje. Same les - nie. Na studiach znałam dziewczynę pozującą na bi, ale z randki z dziewczyną uciekła ;-).

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 13 Mar 2012, 10:12 
Awatar użytkownika

Mówiłam że dziwne to jakieś. Mnie w preferencjach utwierdza kontakt z płcią przeciwną i to niekoniecznie erotyczny:)

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 14 Mar 2012, 02:07 
samurajka

Cytuj:

większośc ludzi nie ma 100 % preferencji, tak mówią badania, lub inaczej, ludzie którzy w 100 % są w stanie określić swoją preferencję jest mniejszość

tak naprawdę to nie mozna powiedzieć że się nie jest homo dopóki sie tego nie sprawdzi i tyle, tak to sobie mozna opowiadąć ze sie jest hetero i ho ho, a przeciez znane sa przypadki statecznych gospodyn domowych, które po latach zdziwione odkrywają, że to ich tzw słabe libido, to nie żadne słabe tylko po prostu nie ten obiekt narzucony kulturowo, społecznie itd i np okazuje sie, że sa zakochane w przyjaciółce :mrgreen:
no i są jeszcze opcje bi :mrgreen:

ja tam mogę wam powiedzięc, że wiem, że jestem w jakichś 80 % hetero ;) :lol: więc się homoseksualistów nie boję :mrgreen:

zgadzam się z poglądem, że te ogromne opory wynikają z tego, że po prostu taki heteryk sie boi , ze a nuż okaże się to fajne i co wpadnie sie po uszy, a przeciez wiadomo jak jest odbierane...

co do seksu z płcią przeciwną to bywa chyba różnie, miałam znajomych gejów i jeden z nich dopóki nie pogodził się z myślą, że jest gejem miał bardzo dużo kobiet, taki typowy podrywacz, w dodatku homofob :mrgreen: po prostu sam sobie starał sie udowodnic ze jest hetero, sporo pań pewnie po drodze skrzywdził i po co... gdyby żył w przyjaźniejszym środowisku to pewnie nie miałby problemów z przyznaniem się do swojej orientacji

a drugi znajomy miał byc księdzem, ale poznał miłość swego życia ... :mrgreen: niestety miłość go rzuciła dla innego, a on już nie wrócił do starego życia, dowiedziałam się od niego, że jest mnóstwo facetów mających żony, tzw. porządne rodziny, na zewnątrz grzmiących na "pedałów", a sami ukradkiem, no cóż brzydko mówiąc bzykaja sie po kątach, po czym pewnie wypłakuja w konfesjonale i wracają "do normalnego życia"

zdecydowanie wolę jak ktos żyje uczciwie, zgodnie ze swoimi preferencjami, nie przeszkadza mi dwóch panów całujących się na ulicy, lub dwie panie, nie mam z tym problemu, to ich sprawa z kim chcą być w związku, ale to może dlatego, że ja w ogóle nie jestem tzw. konserwą :lol:

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 15 Mar 2012, 00:26 
epikurejka w rozpaczy
Awatar użytkownika

Hmm.... kiedyś w towarzystwie nie było by do pomyślenia, a już nie do powiedzenia to, co tu wypływa sobie strumieniem luźnym i niepowstrzymanym :roll: ale cóż nie ma już towarzystwa są luźni wolni ludzie ....precz z ograniczeniami.. za gorsetem poleciały majty :P nie spodziewałam się :mrgreen: :570:

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 17 Mar 2012, 02:55 
samurajka

Cytuj:
Hmm.... kiedyś w towarzystwie nie było by do pomyślenia, a już nie do powiedzenia to, co tu wypływa sobie strumieniem luźnym i niepowstrzymanym :roll: ale cóż nie ma już towarzystwa są luźni wolni ludzie ....precz z ograniczeniami.. za gorsetem poleciały majty :P nie spodziewałam się :mrgreen: :570:

Kiedyś Qumko kobiety nie miały prawa głosu, nie miały prawa pracować i zarabiac na siebie, kiedys mieliśmy w Polsce ustrój totalitarny, gdzie za wypowiedzenie swojej opinii na banalny temat mozna było byc szykanowanym przez lata, kiedyś nie było samochodów, a jak sie pojawiły to niektórzy ludzie :P mówili, że to szatan wymyslił, a teraz cóż są wolni ludzie i Ty z tej wolności tez korzystasz, głosujesz, jesteś wolna obywatelką, samochód też chyba prowadzisz z tego co mi sie wydaje :lol: . Kiedyś... sorki, ale taki argument jednoznacznie mi sie kojarzy ze starsza, zaściankową paniusią "ąę naucycięlką" wymachująca parasolką "kiedys to wszystko było lepsze" :lol: oczywiście wszelkie podobieństwo owej matrony do kogokolwiek z biorących udział w dyskusji jest jak najzupełniej przypadkowe ;-)

a w którym miejscu Qumko poleciały majty, bo nie zauwazyłam :lol:

ps. nigdy nie pretendowałam do tzw "towarzystwa" Dulskich i im pokrewnych :lol: ;-)

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 17 Mar 2012, 09:53 
domownik

Tylko dlaczego skromność od razu zrównuje się z dulszczyzną? :roll: Chyba przez nieznajomość pojęć...

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 17 Mar 2012, 11:55 
Wróżka Zębuszka
Awatar użytkownika

Wydaje mi się że to zwyczajne odgięcie pały... Po latach schizofrenicznego podejścia do seksu (100 lat temu nie można było publicznie nazwać majtek po imieniu, a kobieta miała wstępować w związek nieskalana i nieuświadomiona) mamy nadmiar i przesadę...

Zauważcie, że kwestia "skromności" właściwie zawsze dotyczyła kobiet, tych które można było nazwać "swoimi". Facet powinien mieć "doświadczenie", zdobyte - gdzie? 8) . I było normalne, ze musi się wyszumieć, wyszaleć itp. Tylko "się o tym nie mówiło". A co lepsze - dramaty zamiatane pod dywan czy upubliczniane? Mnie zawsze telepało, jak okazywało się, jak otoczenie latami broniło "porządnego obywatela" - tak naprawdę zwykłą bezczelną świnię.

Jak wpływa rygorystyczna "czystość" na psychikę ludzi w krajach muzułmańskich współcześnie - mozna sobie poczytać. Masakrycznie wpływa.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 17 Mar 2012, 17:10 
samurajka

Cytuj:
Tylko dlaczego skromność od razu zrównuje się z dulszczyzną? :roll: Chyba przez nieznajomość pojęć...

nietolerancja i moralizatorstwo to nie jest równoznaczne z skromnością , czyzby nieznajmość pojęć? :lol:

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 17 Mar 2012, 20:42 
domownik

Definicję nietolerancji i moralizatorstwa też mogłabyś, Haniu, doczytać... Przy okazji spójrz także na "uszczypliwość".

Ktoś, kto śmie być sceptyczny wobec postawy lesbijek jest nietolerancyjny, a sceptycyzm wobec poglądów tego pierwszego to już, broń Boże, absolutnie nietolerancja nie jest - to tylko wyraz postępowości i oświecenia.
Polecam również hasło "błąd logiczny" ;-)

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 18 Mar 2012, 16:12 
samurajka

Laurel Tobie chyba brakuje juz argumentów skoro jedyne jakimi sie od kilku postów posługujesz to posty w stylu "mogłabys doczytać" "czyzby nieznajomość pojęć" itd...
Skupmy sie na merytoryce, a nie na kombinowaniu jak by tu złosliwie pokazac innej osobie, że sie uważa, no własnie , nie wiem co... że niby jesteś lepiej znająca definicje, to sobie każdy może sprawdzić w słowniku, spokojnie, poza tym tez każdy ( prawie) przerabiał Dulską w szkole, a ja Qume znam tu ( tzn jej kreację forumową i na tym się opieram) z forum od kilku lat więc dlatego uzyłam takiego, a nie innego argumentu doskonale znając jego sens, którego być może Ty akurat nie jesteś w stanie ze swojej perspektywy osoby, która jest od niedawna na forum, pojąc i tyle mam w tym temacie dla Ciebie do dodania,
Prosze Cię Laurel, jesli kieruję osobiste argumenty do kogoś, w tym przypadku do Qumy, abys nie odpowiadała za nią, ok? Dziękuję.

Sprowadzasz ta dyskusję do poziomu, jaki czasem uprawiają niektórzy niekompetentni nauczyciele w szkole, którzy juz nie mają nic do dodania i wyciągają tego typu "asy" z rękawa, które tak naprawde nic nie wnosza do dyskusji, nie mam ochoty w ten sposób rozmawiac oraz sie licytowac " a ty nie doczytałaś tego, a ty tamtego, ty jesteś głupsza, a ty głupszejsza" i byc wciąganą w taki nurt, to juz przerabialismy na tym forum pare lat temu, takie przerzucanie się, przyznaję się, że też uzywałam tego typu zagrywek, ale ja już z tego wyrosłam, teraz interesuja mnie dyskusje na argumenty, a nie na "ja ci pokażę kto tu jest mądrzejszy i więcej przeczytał definicji słownikowych". :P

jeśli nadal będziesz szła w ta strone, to po prostu będe ignorowac Twoje tego typu posty

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 18 Mar 2012, 16:42 
epikurejka w rozpaczy
Awatar użytkownika

:shock: mam kreację forumową ? Hmm mam nadzieję , że nie jest to mini.
Zaglądanie komuś w życie intymne , rozprawianie o tym krępuje mnie , ale nie zaliczyłabym tego do objawów rodem z ciemnogrodu. Cóż pozostanę paniusią z niechęcią wobec wyuzdanej wolności. Skromność i intymność to nie zakłamanie. Dyskrecja to coś w dobrym tonie i obyczaju , bo dobry obyczaj i kultura , wprawdzie brutalnie tępiona pod nazwą dulszczyzny, zakłamania i zacofania istnieje sobie, po cichu i dyskretnie. Reszta w talk i reality szołach w pudełkach i na ulicach bez zahamowań i szczerze i otwarcie.
A co do nauczycielek -to stworzenia wydłubane w drewnie, niereformowalne :P książkowo zakute gorseciary. , tępe i wrogie wszystkiemu co swobodne i luźne.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 18 Mar 2012, 21:46 
domownik

Haniu, całkowicie źle mnie zrozumiałaś. Jesteś osobą inteligentną i z szerokimi horyzontami, nie chciałam sugerować, że ktoś jest głupsiejszy. Po prosto jestem pewna, że gdybyś rzeczywiście zapoznała się z tymi terminami, to przestałabyś ich błędnie używać i tyle, niepotrzebnie dopisujesz sobie do tego jakąś wrogość z mojej strony, bo jej nie ma. To był argument merytoryczny, jeśli używa się jakichś słów bez ich pełnej znajomości, to wychodzą potem z tego nieporozumienia, żale, przypisywanie komuś złych intencji. Bez wspólnego rozumienia używanych przez obie strony pojęć, w ogóle nie ma dyskusji, bo każdy mówi o czy innym.

Układów na forum nie znam zupełnie i nie chciałam za nikogo odpowiadać. Odezwałam się w tej sprawie dlatego że denerwuje mnie szufladkowanie skromności. Czy ktoś kto nie mówi głośno o seksie, od razu go nie uprawia? ;-) No przecież to nie tak...

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 19 Mar 2012, 23:43 
samurajka

Cytuj:
mam kreację forumową ? Hmm mam nadzieję , że nie jest to mini.
jest jaka jest, nie znam Cię osobiście, więć znam tylko Twoją kreację forumowa i na tym się opieram, podkreśliłam to, żeby było jasne, bo może jesteś zupełnie inna osobą niz mi się wydajesz tutaj

Jakbyś była uczciwa Qumko wobec siebie i innych, to nie ujawniałabyś swoich heteropreferencji, na takiej samej zasadzie jak żądasz żeby osoby w związkach homo nie ujawniały swoich i tyle 8)

Laurel - wg tej definicji dulsszczyzna to:
"Dulszczyzna – pojęcie wprowadzone do języka polskiego dzięki sukcesowi teatralnemu dramatu Moralność pani Dulskiej Gabrieli Zapolskiej. Dulszczyzna odnosi się do postawy będącej kwintesencją cech filistra i kołtuna.
Jako cechy dulszczyzny wymienia się najczęściej — uważane za typowe dla mieszczaństwa — zakłamanie, obłudę i dbanie wyłącznie o pozory. Typowa opinia brzmi następująco: dulszczyzna to zespół cech i postaw charakteryzujących się dwulicowością, podwójną moralnością, z których jedna odkrywana jest tylko wobec siebie i najbliższych a druga, ukazywana wobec reszty ludzi i całego świata. Tę cechę charakteru posiadają na ogół ludzie niemający własnego zdania (bardzo często mimo legitymowania się formalnym wykształceniem), zaś w swoich działaniach kierujący się instynktem stadnym. Postawa jest naganna moralnie, choć — zwłaszcza w dzisiejszych czasach — dość szeroko rozpowszechniona we wszystkich grupach społecznych."

i dokładnie to miałam na myśli pisząc, oczywiscie nie w 100 % nasyceniu .
Nie wiem jaką Ty znasz definicję.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 20 Mar 2012, 09:31 
domownik

Haniutka, ok, ale chcesz powiedzieć, że każdy kto krytykuje manifestacje homoseksualizmu od razu jest Dulskim? Skąd możesz wiedzieć, że ta czy inna osoba jest zakłamana a jej historia kryje jakieś skandaliczne tajemnice?

Nie twierdzę, że jestem "przeczysta" moralnie i chyba nikt o zdrowych zmysłach tak o sobie nie powie, jednak nie każdy kto wyraża sprzeciw dla robienia ze związków homo normy, ma od razu na koncie kilka chwilowych zdrad, dłuższych związków na boku i kilkoro nieślubnych dzieci.

I jeszcze jedno - dla mnie sprawa fundamentalna w takiej dyskusji, by był sens w ogóle ją prowadzić. Nie zakładajmy a priori, że ackeptacja jest wyrazem postępowości, inteligencji i szerokich horyzontów, a brak akceptacji zaprzeczeniem tych przymiotów. To już wtedy nie jest dyskusja tylko szarpanka słowna, w której żadne argumenty nie pomogą, bo optyka jest naddana. A może jest dokładnie na odwrót? ;-) Tu by trzeba takiej właśnie ciekawości przeciwnego stanowiska i braku założeń.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 20 Mar 2012, 13:30 
samurajka

Cytuj:
Haniutka, ok, ale chcesz powiedzieć, że każdy kto krytykuje manifestacje homoseksualizmu od razu jest Dulskim? Skąd możesz wiedzieć, że ta czy inna osoba jest zakłamana a jej historia kryje jakieś skandaliczne tajemnice?

nie, nie chce tak powiedziec i nic takiego nie mowilam, natomiast uwazam ze te osoby, ktore ujawniaja swoja orientację seksualną i manifestują ja np. publicznie dając sobie buzi, czy trzymając się za ręce, czy też biorąc publiczny ślub niezależnie od tego jaka to jest orientacja nie maja prawa wymagać od innych, by tamci swojej nie ujawniali, bo to jest własnie zakłamanie, Kalemu ukraść, żle, Kali ukraśc dobrze... homo ujawnia swoja orientację- żle, hetero ujawnia- dobrze, to jest dla mnie podwójna moralność 8)
Nie nalezy wymagac od innych czego sami nie potrafimy zastosować do siebie i tyle. Jeśli żąda się od innych by nie ujawniali swojej orientacji, bo to "intymna sprawa" to o swojej sie nie powinno manifestować, a tak się skłąda, że większośc hetero, wołających że seks to intymna sprawa ją manifestuje. Lub inaczej- nie manifestuje, tylko normalnie żyje na co dzień ze swoim partnerem, partnerką, nie ukrywając się i takie samo prawo maja też inni.
Ja też manifestuję, że wolę mężczyzn, ale tym samym nie odmawiam prawa do manifestowania przez kogoś innego co on woli. Jeśli ja nie odmawiam sobie prawa do całowania mego męża publicznie, czy trzymania go za rękę, to tym samym nie mam prawa odmówic tego komus innemu, a czy ten ktoś woli potrzymac osobę tej samej płci za rękę, czy odmiennej to juz jego prywatna sprawa

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 20 Mar 2012, 14:16 
domownik

No widzisz, i tu kompromisu chyba nie da się wypracować tak do końca, bo wchodzimy w sferę wartości i one w dużej mierze dyktują ocenę sytuacji.

Też całuję męża publicznie, itp. ;-)
Nie razi mnie przyznanie się do orientacji, lub może raczej preferencji seksualnych. Uważam nawet, że takie oświadczenie może być dla człowieka bardzo oczyszczające. W końcu skłonność ku czemuś, emocje nigdy nie są winą i nigdy nie powinno się ich oceniać, a już tym bardziej karać za nie społecznie. Nikogo, ani człowieka innej rasy, narodowości, innej opcji politycznej, wyznaniowej, orientacji seksualnej. Społeczny lincz to coś, czego potwornie się brzydzę (nawiasem - w przypadku matki małej Madzi z Sosnowca - zero prób zrozumienia, tylko atak).
Razi mnie praktyka. Nic na to nie poradzę, tak wierzę.

Powiem "dzień dobry" sąsiadowi gejowi, pożyczę mu mąkę, podam rękę, pomogę w potrzebie. Jednak jak mnie ktoś zapyta, odpowiem jasno i bez skrupułów, że nie akceptuję takiego stylu życia i uważam, że źle postępują.
Gdybym postąpiła inaczej, mając wewnętrzne przekonanie takie jakie mam, byłby to czysty konformizm i tchórzostwo.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 20 Mar 2012, 16:51 
samurajka

Cytuj:
Razi mnie praktyka. Nic na to nie poradzę, tak wierzę.

mnie może czasem razi ostentacyjność, ale to tak samo jak razi mnie ostentacyjnośc załózmy tej przykładowej "głupiej blondyny blachary w mini" i tutaj orientacja nie ma nic dla mnie do rzeczy, natomiast niektórzy "moralni" uwazają za ostentację u innych to co sami u siebie uważają za normalne zachowania 8)

Seksuolodzy są raczej zgodni co do tego, że największymi homofobami są osoby, które tak naprawdę nie ufają sobie w 100 % pod tym względem i nie maja pewności co do swojej orientacji, po prostu na zasadzie, że jak im to zniknie z oczu to oni temu nie ulegną, lub na zasadzie zaprzeczenia, że jak będa najgłośniej o tym krzyczeć, to bdą poza podejrzeniami, podobnie jak dość często okazuje się, że ten kto najgłosniej krzyczał z ambony ( czy to kościelnej, czy to sejmowej) o grzechach seksualnych sam jest ohydnym zboczeńcem. Normalni ludzie nie reaguja nerwowo na każda wzmiankę o seksie lub o homoseksualistach, bo po prostu ani to ich ziębi ani grzeje.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 20 Mar 2012, 19:21 
Awatar użytkownika

Hania, daj linka do tych badań, jak możesz.

Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników