duża rodzina

duża rodzina

forum dla rodzin wielodzietnych i sympatyków
duża rodzina
Obecny czas: 19 Sie 2018, 09:13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 84 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: WĄTEK ADMIŃSKI
PostWysłany: 31 Sty 2009, 13:16 
chochlik domowy

Dołączenie: 19 Cze 2007, 15:29
to ja zglaszam wniosek pierwszy-jesli ktoś wg.moderatora wpisuje watek niepasujący do jego działu moderator bez tlumaczenia sie przenosi watek-w porozumieniu z innym moderatorem,ewentualnie wydziela odzielna dyskusję ,jesli pojawia się dryfr.

wniosek drugi :moderator powinien pamiętac ,że ZAWSZE i w kazdym watku widoczny jest na ZIELONO.czyli się wyróżnia.w zwiazku z tym wypowiedzi MODERATORA powinny byc przemyslane ponieważ brzmią i naczej niz wypowiedzi-niemoderatora.poniewaz moderatorzy tutaj rzadko sprawują funkcje porzadkowe ,wielu z nas zapomniało jak postrzegana jest funkcja moderatora w sieci.

wniosek kolejny-prosze o jasne okreslenie kryteriow jakimi mają sie kierowac moderatorzy przy pomocy adminom w zarzadzaniu forum.

i ostatni jako moderator prosilabym o informowanie mnie przez ADMONKI o zmianach wprowadzanych na forum ,poniewaz niektóre sprawy jak np.watek dla naprawde duzych jest dla mnie-jak by nie patrzec osoby funkcyjnej -ogromnym zaskoczeniem.

Ostatnio edytowany przez zuska_, 31 Sty 2009, 13:38, edytowano w sumie 1 raz

Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 31 Sty 2009, 13:37 
epikurejka w rozpaczy
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16 Cze 2007, 11:46
Miejscowość: Tychy
??? no ja tam na zielono nie jestem . Wątek mam jeden . I tylko w nim mogę dokonywać zmian. Gdzie indziej nie występuję jako moderator i wcale nie mam takiego życzenia. Pytam technicznie Czyżbyś mogła zusko zarządzać wątkiem Anki , czy moim . Ja takich uprawnień nie mam z góry uprzedzam .

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 31 Sty 2009, 13:57 
chochlik domowy

Quatro moge zarzadzac tylko swoim wątkiem-powitania- natomiast na zielono jesteśmy zapisani na dole jako moderatorzy.
dla kogoś kto tu wchodzi po raz pierwszy jesteśmy moderatorami i nie interesuje go kto zarzadza jakim działem.moderator to moderator.
ktoś taki mysli,że moderator ma większe uprawnienia-pewnie wiecej moze,trzeba z nim ostroznie.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 31 Sty 2009, 14:10 
epikurejka w rozpaczy
Awatar użytkownika

Nad interpretujesz . Ja poza hasłem na górze, kto jest moderatorem żadnych zielonych kolorów nie widzę . Zatem przyjmuję, że nie ma .

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 31 Sty 2009, 14:32 
chochlik domowy

nie Q-mammo nie nadinterpretuję-rozmawiam z ludzmi i przekazuję własnie jak to obierają .
moderator w rozumieniu ogolnoinrenetowym to osoba ,ktora ma szczegolne uprawnienia i obowiązki.
na dole pod watkami znajdziesz info o adminach i moderatorach.bez wyjasnienia ,ze moderator pilnuje JEDYNIE watlu do ktorego jest przypisany.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 31 Sty 2009, 21:30 
samurajka

Dołączenie: 04 Lip 2007, 23:53
Oj Zuska cos chyba odzywaja sie ukryte pragnienia ;-)

Cytuj:
moderator w rozumieniu ogolnoinrenetowym to osoba ,ktora ma szczegolne uprawnienia i obowiązki.

Ja szczerze mówiąc nie zauważam kto jest moderatorem, są adminki i to jest dla mnie najwyzsza władza :mrgreen:

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 31 Sty 2009, 22:56 
ptak paradoksalny
Awatar użytkownika

Dołączenie: 05 Gru 2007, 10:02
Miejscowość: Dolny Śląsk
zuska_ napisał(a):
nie Q-mammo nie nadinterpretuję-rozmawiam z ludzmi i przekazuję własnie jak to obierają .
na dole pod watkami znajdziesz info o adminach i moderatorach.bez wyjasnienia ,ze moderator pilnuje JEDYNIE watlu do ktorego jest przypisany.

a z którymi ludźmi konkretnie rozmawiasz?

wydaje mi się że masz zbyt wysokie mniemanie o funkcji moderatora na tym forum...

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 31 Sty 2009, 23:31 
Domownik
Awatar użytkownika

Dołączenie: 17 Cze 2007, 23:05
Haniutka napisał(a):
są adminki i to jest dla mnie najwyzsza władza :mrgreen:

dla mnie też :)

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 01 Lut 2009, 00:26 
samurajka

Cytuj:
wydaje mi się że masz zbyt wysokie mniemanie o funkcji moderatora na tym forum...

Dudi, a fe :P

nie mozna tak koleżankom skrzydeł podcinac, ja i Zusek jestesmy moderatorami tego i owego i chcemy sie czuc jak władza dosć wysoka :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Image Image Image

power of me

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 01 Lut 2009, 00:28 
chochlik domowy

nareszcie mnie przejrzeliście-moim marzeniem jest moderowanie WSZYSTKICH WASZYCH postow.
Dudi jesli sie zainteresujesz to sie dowiesz,bo
jak zauwazylam-a wyglada na to ,ze jestem najbardziej spostrzegawcza z WAS wszystkich,bo nikt nic nie widzi-ty Dudi rowniez jestes moderatorem.

kurcze myślalam,ze wszyscy tworzymy to forum,ze nam zalezy,zeby działalo jak najdluzej ,bo to fajne miejsce,ale zdaje sie nikt nie ma ochoty robić nic poza tym co jest dla niego przyjemne.
a najlepiej być funkcyjnym i nic z tym nie robic ,tylko ozdabiac napis przy temacie.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 01 Lut 2009, 00:30 
samurajka

Cytuj:
a najlepiej być funkcyjnym i nic z tym nie robic ,tylko ozdabiac napis przy temacie.

czybys Zusek piła do mnie :P :?: :idea: :idea: :idea: ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 01 Lut 2009, 00:36 
z bukowego domu:)

Dołączenie: 25 Wrz 2007, 21:29
Proszę nie stosować pojęć WSZYSCY I NIKT!!! ;-)

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 01 Lut 2009, 00:41 
Domownik
Awatar użytkownika

zuska_ napisał(a):
kurcze myślalam,ze wszyscy tworzymy to forum,ze nam zalezy,zeby działalo jak najdluzej ,bo to fajne miejsce,ale zdaje sie nikt nie ma ochoty robić nic poza tym co jest dla niego przyjemne.

O "wszystkich" nie potrafię sie wypowiedzieć, ale o sobie tak.
Już na jednym forum jestem moderatorem i wiem, że to nie jest łatwa praca, dlatego tutaj się tego nie podjęłam i nie podejmę, ale nie dlatego, że mi na forum nie zależy. Zależy, ale dlatego, że jest to miejsce spotkań z WAMI.

ps. O rany, a teraz pomyślałam, że to tylko wątek dla moderatorów :oops:

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 01 Lut 2009, 00:51 

Kasiu - ja też nie moderator! :D

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 01 Lut 2009, 00:53 
chochlik domowy

Hania-jakos mi nie do smiechu.
Isiu a co proponujesz?
zobacz co się dzieje-ludzie odchodza jedni po drugich nowi czemus sie nie palą ,zeby sie logowac czy odzywac a kiedy probuje cos z tym zrobic okazuje się ,ze mam za wysokie mniemanie o funkcji moderatora na tym NA TYM FORUM!
Kasiu,Isiu nie wiem dla kogo jest to watek ,to akurat nie jest wazne,bo jest to watek jak najbardziej otwarty na sugestie forumowiczow wszystkich bez roznicy.
zalamalam się.
może Wy rozumieci czym to forum rozni się od innych,ze moderatorzy nie musza się tu wysilać?????
zalamka,no zalamka.....

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 01 Lut 2009, 01:07 

Zuska - głowa do góry!
Daj ochłonąć emocjom!
Coś dziś wisi w powietrzu - lepiej temat odłożyć.

Bardzo cenię Twoje zaangażowanie w tworzenie forum :D - tak na marginesie.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 01 Lut 2009, 01:24 
chochlik domowy

Isiu uwazam ,ze juz za dlugo czekaliśmy.
nie ma na co czekac trzeba mysleć szybko co zmienic.
czuje sie odpowiedzialna bo ktoś -Adminki-mi zaufaly.ale samo moje bieganie i robienie dymu nic nie pomoze.
miotam sie bo jestem sama przede wszystkim w spostrzezeniach-odnośnie forum ale tez w potrzebie zmian, oraz chęci by cos zmienic.nie mam pomyslow -ale jak mam je miec skoro nikt nie chce ze mna wspolpracować.
i szczerze powiedziawszy po tym co powiedzial dudi poczulam sie jak nawiedzona idiotka.
ok.
przestaje się narzucać.
nic nie musicie i ja nic nie musze.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 01 Lut 2009, 02:12 

Zuska - dobrze,że biegasz! Ja nie biegam - zdrowotnie rady nie daję(chorobowy brak energii).No i która tu gorsza(lepsza)? :shock:

Z mojego punktu nic zmieniać NA FORUM nie trzeba, z Twojego trzeba - no to każdy swoje robi i tyle! :D

Ktoś Cię uraził - ale nie WSZYSCY! NIE PRZENOŚ URAZ NA CAŁE FORUM - PLEASE! :D

Jesteś energetyczna dziewczyna (plus wielki - zazdroszczę), ale nie miej do mnie pretensji, że na obecnym etapie życia cenię spokój ;-) ;-) ;-) Jak mi hormony podkręcą,to na miotłę wsiądę i dam popalić wszystkim!

Póki co - miotłę oddaję Tobie, pozytywna czarownico!Zamiataj,ale nie obrażaj się!

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 01 Lut 2009, 12:13 
Domownik
Awatar użytkownika

zuska_ napisał(a):
Isiu uwazam ,ze juz za dlugo czekaliśmy.
nie ma na co czekac trzeba mysleć szybko co zmienic.
czuje sie odpowiedzialna bo ktoś -Adminki-mi zaufaly.ale samo moje bieganie i robienie dymu nic nie pomoze.
miotam sie bo jestem sama przede wszystkim w spostrzezeniach-odnośnie forum ale tez w potrzebie zmian, oraz chęci by cos zmienic.nie mam pomyslow -ale jak mam je miec skoro nikt nie chce ze mna wspolpracować.
i szczerze powiedziawszy po tym co powiedzial dudi poczulam sie jak nawiedzona idiotka.
ok.
przestaje się narzucać.
nic nie musicie i ja nic nie musze.

Zusko kochana, bieganie, robienie dymu nic nie pomoże. Daj przyjść temu, co ma przyjść. A może nic nie ma przyjść.
Widzę, że miotasz się coraz bardziej, ale to nie działa. Tylko Ty się męczysz :(
Może zacznij z drugiej strony (może modlitwa, co?). Nie sądzę, że trzeba myśleć szybko.
Nie jestem moderatorem, ale za forum czuję się odpowiedzialna!!! Tylko różnie tę odpowiedzialność pojmujemy. I pewnie dobrze, bo różnymi jesteśmy ludźmi. Dla mnie na pewno nie jest to szukanie nowych ludzi (bo ja tego nie czuję).

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 01 Lut 2009, 12:18 
chochlik domowy

Kochana Isiu!alez ja sie koszmarnie nieprecyzyjnie wyrazam :oops:
chodzi mi glownie (ale nie jedynie) o porozumienie pomiedzy Adminkami-moderatorami.
o okreslenie jak organizować forum ,jaką ono ma forme ,czy zachecac nowych czy lepiej zeby tylko czytali bez logowania,czy tworzyc coraz to nowsze zamknięte kręgi-ale wtedy jest ogromne niebezpieczeństwo,ze pisząc tylko na zamknietych znikamy z widoku tych co sa niewtajemniczeni i powstaje wrazenie-na tym forum NIC się nie dzieje.

druga rzecz ,ze moderatorzy nie mają wyznaczonych konkretnych działań i powstaje MYLNE-przekonanie ze nie moderator TUTAJ niewiele może.

trzecia sprawa to taka ,ze nie ma regulaminu forum tzn.opisanych niebezpiecznych sytuacji,i tu rola moderatorow ,zeby je wychwytywać-rowniez u siebie wzajemnie-i konczyć sprawe nim sie rozwinie.
gdyby cos takiego funkcjonowalo na pewno nie odeszlaby Capri,Agnieszka,Markia (o ile odeszla bo mam nadzieje ,ze NIE)
nie byłoby sprawy -ktora na szczęście rozeszla się po kosciach-Hani i Yenny i kilku innych pewnie osob,ktore po prostu sobie poszly bo zrobilo im sie przykro.
forum dryfuje sobie w ta i tamta strone ale to dryfowanie sie JUZ nie sprawdza.
nowi ludzie NIE ZAKOTWICZAJA.wpadaja poczytaja napisza jedna druga notke i odplywaja ,bo nie czuja sie tu dobrze.

dlatego WZYWAM głownie-ADMINKI i MODERATOROW do spotkania się i NARADY co dalej i NA JAKICH ZASADACH.
bo jak widac konkretne zasady sa nam wszystkim potrzebne.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 01 Lut 2009, 12:30 
chochlik domowy

Kasia_b napisał(a):

Zusko kochana, bieganie, robienie dymu nic nie pomoże. Daj przyjść temu, co ma przyjść. A może nic nie ma przyjść.
Widzę, że miotasz się coraz bardziej, ale to nie działa. Tylko Ty się męczysz :(
Może zacznij z drugiej strony (może modlitwa, co?). Nie sądzę, że trzeba myśleć szybko.
Nie jestem moderatorem, ale za forum czuję się odpowiedzialna!!! Tylko różnie tę odpowiedzialność pojmujemy. I pewnie dobrze, bo różnymi jesteśmy ludźmi. Dla mnie na pewno nie jest to szukanie nowych ludzi (bo ja tego nie czuję).

Kochana Kasiu!
alez nie o szukanie nowych mi chodzi!
o stworzenie tu atmoswery takiej,zeby nowym ktorzy juz tu zagladaja chcialo się zostac na dłużej niz jeden dwa wpisy.
to ,ze my się znamy ok.super!
tworzymy zaczyn ,wiemy wiecej ale nie wykorzystujemy tego,tylko sie cieszymy ,ze jest nam tak milo ze soba-w dość sterylnym gronie.

zobacz Kasiu kto ze mna na tym forum podjąl rozmowę?
Q-mama -MODERATOR-ktora stwierdzila,ze nic jej nie przeszkadza i po co zmieniać. oraz -NIE FUNKCYJNA Ty i ISIA.
podkreslam to NIEFUNKCYJNA,bo uwazam ,ze moderator = ogromny kredyt zaufania dany funkcyjnym przez Adminki.to oczekiwanie Adminek ,ze znalazly ludzi bystrych i chetnych do współpracy,ktorzy postaraja sie zrobić wszystko co w ich mocy,zeby na poletku ktore dostali było czysto i bogato.
chce w koncu wiedziec-myle sie,czy nie??????
acha i jeszce dodam ,ze jesli ma byc czysto i bogato to jakich standardow sie trzymac,zeby tak bylo.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 01 Lut 2009, 12:39 
Domownik
Awatar użytkownika

Przede wszystkim to nie jest dobry czas na dysuksję. Ferie, Joli nie ma, w dodatku sobota, teraz niedziela (akurat wyjątkowo jestem na forum, bo syn chory, a mąż pojechał do rodziny z dziewczynkami).
O zasadach, masz rację, warto porozmawiać. I nawet uważam, że w tym wypadku trzeba, aby moderatorzy i admini założyli sobie tajny wątek i tam wszystko omówili. Mówię poważnie, to nie ironia :)
Ale warto zaczekać chwilę na Jolę :)
ps. Lecę do kościoła :) Komunia w intencji forum :)

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 01 Lut 2009, 12:57 
chochlik domowy

Kasieńko alez nie chodzi mi o to ,zeby dzis ale skoro zaczelo sie znow gotowac to trzeba ten temat zacząć i kontynuowac.moze małymi kroczkami ale nie mozna go zarzucic.
dzieki za gest.
i popieram pomysł z zamknietm admińsko-moderatorskim watkiem.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 01 Lut 2009, 16:45 
Gazda z Farfurni
Awatar użytkownika

Dołączenie: 07 Sie 2007, 10:56
Miejscowość: tam, gdzie wrony zawracają
Puk, puk.
Mogę?
Bo ja niefunkcyjny jestem. A nawet taki dysfunkcyjny trochę ;-)
Wydaje mi się, że z tymi ostatnimi, bolesnymi dość odejściami niewiele mogliśmy zrobić. Na każdym forum ludzie odchodzą, w ich miejsce przychodzą inni. Ale to nie znaczy, że problemu nie ma. Tylko nie sposób siedzieć całą dobę i gasić pożary, nie opanujecie każdego wątku. Konflikty powinno się rozwiązywać, a nie trzaskać drzwiami.
Dość często wracają ci, którzy odeszli, więc czekajmy.
Ja jestem za trochę większą otwartością wątków, ale warto zostawić pewne strefy bardziej intymne. Po prostu nie wszystko, co tam piszemy musi być akurat tam.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 01 Lut 2009, 18:02 
chochlik domowy

Michal
wiadomo,ze nikt nie wymaga 24 godzinnego siedzenia i gaszenia pozarow ale tu nie ma ZADNYCH wytycznych co mozna a co nie.
co moderator moze i powinien a co nie.
pisalam juz o tym ale moze powtorzę:
uwazam ,ze potrzebne sa konkretne jasne zasady czego NIE wolno,
oraz potrzebna jest zwiekszona aktywnośc moderatorow,ktorzy powinni czuwac na wątkami,jak widza ,ze ktos lamie zasady to dawać ostrzezenia (ustalic ilość) i wnioskowac do admina o zamknieciu watku dla konkretnej osoby,
jak wątek im nie pasuje do ich tematu -wnioskowac u admina o przesunięcie go do innego.

uczestnicy forum musza sie tu czuc BEZPIECZNIE.
nie moga sie obawiac,ze ktoś zacznie robic wycieczki do ich zycia osobistego w watku NIE DO TEGO PRZEZNACZONYM np.jesl ktos ujawni ,ze że jest eskimosem ,zeby ktos w innym watku nie dyskredytowal go z tego powodu.
bo z dyskusji na konkretny temat zaczyna robic sie magiel:a ja to wiem ,ze Ty jestes glupi, bo jestes eskimosem a wszyscy eskimosi glupi sa.
kazdy powinien miec mozliwośc powiedzenia co JEGO zdaniem jest sluszne i miec szanse na to ,zeby inni w KULTURALNY sposob z nim sie zgodzli badz nie.
ale tylko w TYM konkretnym temacie.

nie moga się obawiac ,ze ktos zacznie oceniać ICH zycie i nikt -tu rola moderatora-na to nie zareaguje.

z forum jest jak z dzieckiem.trzeba je wyposarzyć w pakiet zasad ktorymi ma się w zyciu kierowac.

uwazam ,ze mozna bylo uniknąc tych ostatnich odejśc.
i jak na razie bilans wychodzi na minus-bo w ostatnim czasie 3 osoby aktywne odeszły (oby wrocily) a tylko jedna aktywna calkiem nowa przyszla.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 01 Lut 2009, 18:17 
epikurejka w rozpaczy
Awatar użytkownika

Ostrzegam cię wobec tego to zuska-jako moderator -że jeśli będziesz upierać się ,że ktoś kogoś zdyskredytował , a tak nie jest, sama z sobie wiadomych przyczyn źle interpretujesz moją wypowiedź robisz z tego sztandar . pozwolisz że same się dogadamy z agnieszka . Mediatorów nie potrzeba a Twoje wypowiedzi bardziej jątrzą niż dzielą.
A tak na poważnie , nie mam życzenia, jakiejś ekstra kontroli . Mamy adminów . Mnie wystarczy.
Przestań zuska już mieszać .

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 01 Lut 2009, 18:18 
od zawsze z Argentyną!!!
Awatar użytkownika

Dołączenie: 26 Lis 2007, 13:53
Miejscowość: BIAŁYSTOK
Popieram... :564:

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 01 Lut 2009, 18:20 
ptak paradoksalny
Awatar użytkownika

Dołączenie: 05 Gru 2007, 10:02
Miejscowość: Dolny Śląsk
Zuska - tu jest w porywach 40 osób na tym forum, mozna się dogadać zupełnie po ludzku...
w takim gronie mozna być świetnym moderatorem nie mając takiego "tytułu" - chodzi o fajną inspirację, pociągnięcie dyskusji i nic poza tym - (tu moje wskazanie chocby na Isię) - w jakimś sensie mozna powiedzieć "wszyscy jesteśmy moderatorami" :D

- to o czym piszesz- ostrzeżenia, zamykanie itp. to są zmartwienia dużych -setosobowych for, na naszym Adminki w zupełnosci sobie radzą... ale daj Boże, żebyśmy się tak rozwinęli, że takie ruchy staną się potrzebne

nie rozumiem co masz na myśli pisząc o Eskimosach...

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 01 Lut 2009, 18:22 
od zawsze z Argentyną!!!
Awatar użytkownika

Dołączenie: 26 Lis 2007, 13:53
Miejscowość: BIAŁYSTOK
I jeszcze jedno...
Czy chcesz Zuska aby moderator wykasowywał jakieś wpisy które będą drażliwe???

To bardzo dziwne bo pamiętam jak się wściekłaś na Dudiego jak zrobił porządek na swoim poletku...
To tyle...
Najpierw belka w swoim oku a potem źdźbło w oku bliźniego...a nie na odwrót...

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 01 Lut 2009, 18:40 
Gazda z Farfurni
Awatar użytkownika

Dołączenie: 07 Sie 2007, 10:56
Miejscowość: tam, gdzie wrony zawracają
Zuska, ależ ja umiem czytać i nie musisz wszystkiego powtarzać. Uważam, że nie da się wszystkiego skodyfikować. Trzeba ufać inteligencji czytających i dobrej woli piszących.
Trzeba ostrzegać, jeśli ktoś wchodzi na tren dla mnie bolesny, negocjować i przekonywać, a nie uciekać. Afera rozegrała się w dwa wieczory, kilka postów i pozamiatane. Żadna kodyfikacja tego nie zmieni, najwyżej łatwiej będzie zidentyfikować kto dokładnie złamał regulamin.
Trzeba tu wyważenia, odpuszczenia sobie ( i innym ) na moment, przeczytania, czy to, co ON napisał na pewno mnie obraża. A może to JA piszę nie na temat? A może warto na PW spytać o co chodzi?
Kurczę! przecież to nie są żadne odkrycia, tak działa cywilizowane część netu od początku! Można oczywiście próbować to spisać i każdy rejestrujący się będzie klikał, że zapoznał sie z regulaminem, a i tak tylko co 20ty go przejrzy.
W moim domu goście czują się bezpiecznie. Ale jeśli ktoś wlezie w skorupach z nart na mokre płytki, to może sobie wybić zęby. Szczególnie, jeśli ktoś go (chocby i niechcąco) potrąci. oczywiście mogę stać cały dzień i tego pilnować, ale polegam na inteligencji moich gości i lepiej jest, kiedy pilnują się sami.

Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 84 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników