duża rodzina

duża rodzina

forum dla rodzin wielodzietnych i sympatyków
duża rodzina
Obecny czas: 22 Wrz 2018, 15:40

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: 12 Sty 2008, 18:13 
zorga domowa
Awatar użytkownika

Dołączenie: 15 Cze 2007, 14:57
Miejscowość: Wrocław
my, nasze połówki, nasze dzieciaki, rodzice teściowie, wnuki....

mojej mamie zdarzyło się bywać na zawodach saneczkowych, moja teściowa zdaje się biegała, mój teść grał na akordeonie...o przepraszam, to nie ten temat. Mój mąż biegał w LO(klasa sportowa), ja tańczyłam, mam nawet klasę E (wszyscy, którzy pojechali na turniej dostali, no ale mam 8) ,
a dzieci: jedno próbuje tańczyć (kurcze, tylko to kosztowny sport), drugie capoirę ćwiczy, jedno zasuwa na sks w szkole i jest wszechstronne, ale najbardziej lubi piłkę nożną. Starsza trójka pływa na szkolnym basenie.

Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 12 Sty 2008, 19:46 
samurajka

Dołączenie: 04 Lip 2007, 23:53
Ja uprawiałam i uprawiam spanie długodystansowe, mój tato trenował sam lekkoatletykę- 100m, sztafeta, skok wzwyż itd... ale generalnie specjalizował się w biegach, potem trenował młodziez... Małż trenował piłkę nozną w młodości, teraz kosza, i kręgle ;) , a dzieci jeszcze sa małe

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 14 Sty 2008, 23:18 
zadomowiony

Dołączenie: 16 Cze 2007, 21:19
Miejscowość: Poznań
piłkę ręczną 8)
12 lat
z tego część wyczynowo-zawodowo niemalże
jestem dwukrotną mistrzynią Polski
kawał życia i wspomnienia fantastyczne
ale jest i ta ciemniejsza strona medalu :?

Tata-koszykówka, potem sędziowanie
Mąż za czasów młodości-kajakarstwo(a moze wioślarstwo? :oops: )

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 20 Sty 2008, 13:53 
zorga domowa
Awatar użytkownika

Dołączenie: 15 Cze 2007, 14:57
Miejscowość: Wrocław
Kociaro, to az głupi przy Tobie pisac - a moje dzieci chodzą w szkole na basen;)))

ale masz sportową biografię, ho, ho

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 20 Sty 2008, 15:08 
Gazda z Farfurni
Awatar użytkownika

Dołączenie: 07 Sie 2007, 10:56
Miejscowość: tam, gdzie wrony zawracają
Ja strzelałem do rzutków, biegałem po górach (kolana :cry: ). Od dawna już nic nie uprawiam (oprócz sporego ogrodu), ale bardzo dużo się ruszam, tak, że kondycyjnie nadal jestem nienajgorszy. No i "misiek' mi sie nie zagnieździł - chwała mu za to :wink:
W tym roku chcę spróbowaś z szybowcami, ale zawsze jest kłopot z czasem.

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 21 Sty 2008, 10:25 
Generalissimus domownikuss
Awatar użytkownika

Dołączenie: 17 Cze 2007, 01:15
Miejscowość: Warszawa
W szkole podsatwowej przez 4 lata trenowałam karate - shotokan, od zawsze jeżdzę na nartach.

Teraz nasza Zosia jest w grupie sportowej w swoim klubie narciarkim i własnie wróciłysmy z kolejnych zawodów. To są dopiero emocje (widziałam, że przez ostatnie kilka dni mieliście tu ring: kogo spalić na stosien kogo nie :shock: ). Zosia jest w swojej grupie wiekowej najmłodsza, chyba na jej użytek została nazwana 1999 - 2000, bo w rzeczywistości dzieciaki są z 99. Na razie palsuje się moje dziecię mniej więcej w połowie stawki, no ale za rok... :) . Tak naprawdę to dla niej super zabawa i odskocznia od szkoły, co raz bardziej przekonuje mnie homeschooling: na obozach mają ok. 1,5 godz na naukę - trenerzy bardzo się do tego przykładają i okazuje się że w tym czasie sa w stanie zrobic wiecej niż przez cały dzień w szkole. Nie musze dodawać, że takie wyjazdy, zdrowa sportowa rywalizacja, pozytywna dyscyplina, wysiłek fizyczny, to wszystko dużo bardziej rozwija dzieciaki niż siedzenie w szkole.
Oczywiście z tym homeschoolingiem to żartuję, ale strasznie się ciesze, że Zosia trafiła do tej grupy, przede wszystkim ma okazję obcować z ludżmi z pasją, którzy dodatkowo uwielbiają dzieciaki - żadnej irytacji, znieciepliwienia, dużo smiechu, pozytywnej energi, a przy tym wszystkim wystarczy jedno słowo trenera a dzieciaki robią co każe.

A i jeszcze chciałam napisać, że okazało się, że w takiej atmosferze Zosia doskonale znosi porażki, w trakcie trzecich zawodów (odbywały się co dziennie) przy drugim przejeździe się wywróciła, nie została zdyskfalifikowana, bo podeszła i zjechała do końca, no ale czas miała, wiadomo, najgorszy. Trochę jej było smutno, ale juz 5 minut póżniej szczerze i z wielkim zaangażowaniem dopingowała chłopaków ze swojego klubu i bardzo się cieszyła, że "wlali" ich największej konkurencji :D

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 25 Sty 2008, 23:48 
Generalissimus domownikuss

Dołączenie: 22 Cze 2007, 00:41
.

Ostatnio edytowany przez agnieszka, 10 Lis 2010, 00:12, edytowano w sumie 1 raz

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Sty 2008, 00:14 
epikurejka w rozpaczy
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16 Cze 2007, 11:46
Miejscowość: Tychy
Moja teściowa była w młodości bardzo uzdolniona gimnastyczka :) i moje dzieci maja niesamowity talent ale niestety nie rozwinęłam tego .A powinnam, bo ciągle sie ruszaj . Wojtek trenował judo, Jano jest lekkoatleta /strasznie sie katuje ale jest to imponujące/ , mąż nauczyciel wuefu... wszyscy kochają narty zjazdowe, -mała w zeszłym roku dołączyła do klubu.

Maluchy ekwilibrystyka i bieg najlepiej w kierunku przeciwnym
Ja najbardziej ruchliwa jestem w paluszkach po klawiaturze :twisted:
Kiedyś lubiłam wędrówki po górach , lubię powalczyć z falami ...a tak w ogóle to od jakiegoś czasu brzydzę sie ruchem , najbardziej wskazówek zegara. Musiałam być kiedyś stułbią czy jakąś inną przylga czy przywrą . :twisted:

A bym zapomniała mamy oczywiście rowery ale i stół pingpongowy :) ale służy za wieszak na wszystko Jasia :D

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 03 Lut 2008, 01:09 
domownik
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29 Sty 2008, 00:17
ja w młodości bardzo lubiłam tańczyć i tańczyłam w szkolnym zespole a teraz ze sportu to ćwicze jogge :wink: i zawsze nad jeziorem czy morzem gram w siatkowke plazowa :lol:

Oleńka-luty 1993
Krzyś-czerwiec 2003
Kubuś-październik 2005
Michałek-maj 2008
Mateuszek-czwerwiec 2009

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 03 Lut 2008, 01:21 
domownik
Awatar użytkownika

Dołączenie: 22 Sty 2008, 11:17
Miejscowość: Warszawa
dość długo jeździłam konno, nawet kilka lat pracowałam jak instruktor. Potem dwa lata combat jujitsu, ciągle wyglądałam jakby "zupa była za słona :lol: znajomi mieli tym bardziej ubaw że trenowaliśmy z małżem razem. Potem też wspólnie łaziliśmy najpierw po ścianach :wink: potem po górach.

Teraz wszystkiego po trosze, ale coraz rzadziej mamy czas na nasze treningi, a coraz więcej treningi dzieci. Kuba ma dwa razy w tygodniu judo, a Karolka koniki, chociaż na wiosnę Kubę też pogonię żeby zaczął jeździć. No i jak tylko zrobię prawko zapiszę Karolkę na taniec towarzyski na wózkach :)

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 03 Lut 2008, 02:03 
z bukowego domu:)

Dołączenie: 25 Wrz 2007, 21:29
Ja - siatkówka i judo.
Mąż - żeglarstwo,wspinaczka,pływanie.
Młodzi - narty,pływanie,żeglarstwo,koszykówka,taniec towarzyski.

Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników